Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Komercyjne, komunalne i mieszkaniowe - zanim staną się faktem...
operan
przybysz
przybysz

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Post autor: operan » 29 mar 2018, 21:32

Jeśli to możliwe to bardzo poproszę o zdjęcia z budowy budynku nr 2.
Na stronie http://klondaik.pl/inwestycje/park-wilanow/ budynek 2 jest przedstawiony jako budynek z wewnętrznym patio więc mieszkańcy od strony patio powinni mieć przestrzeń pomiędzy sąsiednimi już wybudowanymi budynkami.

mithra
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Re: Plac między Sarmacką, Rycerstwa Polskiego a al. Wilanowską - działka Japończyka

Post autor: mithra » 29 mar 2018, 21:05

To chyba na obrazku. Z mojego osiedla już widzę że zarówno sąsiedzi, jak i nowi lokatorzy będą mieć przerąbane. Mogę w wolnej chwili wyjść, zrobić zdjęcia i wstawić...normalnie masakra - okno w okno.
A takie piękne miejsce na przedszkole , przychodnie, inny budynek użyteczności publicznej....
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, 21:34 przez yav, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie cytuj całego posta, jeśli bezpośrednio nań odpowiadasz - yav

henryk
autochton
autochton
Kontaktowanie:

Post autor: henryk » 28 mar 2018, 23:33

Budynek 2 wygląda całkiem sensownie - dość duże odległości od sąsiadów, fajna architektura. Zaletą też jest to że nie ma paskudnego płotu - jak ma to miejsce w większości budynków wzdłuż ścieżki rowerowej na południe (będzie ratować przestrzeń)

cube
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: cube » 28 mar 2018, 22:08

Naprawdę sądziliście, że będziecie tam mieli dany na zawsze ten skwerek zieleni i nikt tam nic nigdy nie wybuduje ? W dodatku legalnie ?

MartynaW
przybysz
przybysz

Post autor: MartynaW » 27 mar 2018, 20:33

jak argumentowac do ludzi, ktorzy za pieniadze zrobia wszystko !

widac, ze temat Klondaik zostal odpuszczony.
na budowie robia co chca i kiedy chca, gmina wilanow sie cieszy. a my sasiedzi tego, jestesmy stratni - a wladza sie cieszy!
np dzisiaj, jest 8pm i leja beton, co w skali decybeli dopuszczalnych jest mocno przekroczone.
mamy kurz i hałas ! i wulgarne nawolywanie sie ukrainskich robotnikow.

powycinali drzewa.
wspolczuje ludziom z parteru, slonca i ptakow nie zobacza - kompletna dewastacja terenu.

zarzady n/wspolnot obiecali jakas pomoc/interwencje, ale nic z tym nie zrobili.
dramat!

pks0
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: pks0 » 13 mar 2018, 21:53

2 previous are ttl b...t as all the rest.
odpowiadam
1.japonczyk ponoc byl wlascicielem tej dziury i nie mogl na tym nic postwic
2.nie ma normalnych procedur w tym kraju aby cos zatrzymac w celu poddania kontroli
3.buduja od 0600 do 2200 czasami - jest wielka chu...a
8 m okno w okno !!!
janek wozak

jerroo
bywalec
bywalec

Post autor: jerroo » 12 mar 2018, 23:30

Ogrody Wilanów Robyg są z widokiem na domki jednorodzinne. Kiedyś tam będzie Zdrowa ale wg. mnie przyjemna opcja

operan
przybysz
przybysz

Post autor: operan » 12 mar 2018, 21:47

Na stronie inwestycji Ostoja Wilanów niestety nie ma już mieszkań w sprzedaży.
Czy mógłbyś odp na pozostałe pytania.

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 12 mar 2018, 18:08

Ad 1. Chociażby Ostoja Wilanów - ja mam ok. 20 metrów na wprost i ok. 16 po skosie.

operan
przybysz
przybysz

Post autor: operan » 12 mar 2018, 18:01

Miałbym jeszcze kilka pytań
1.Które inwestycje w sprzedaży w miasteczku Wilanów mają większe odległości?
2. Co oznacza sformułowanie działka Japończyka?
3. Czy jest możliwość zatrzymana tej inwestycji?
4. Czy prace na tej inwestycji trwają czy jest zatrzymana?

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 12 mar 2018, 8:04

Oczywiście że zostawiają więcej miejsca.

operan
przybysz
przybysz

Post autor: operan » 12 mar 2018, 7:33

A czy inwestycja dewelopera Klondaik odbiega w czymś od całego miasteczka Wilanów?
Wydaje mi się, że całe to miasteczko jest zbudowane okno w okno z sąsiadem i żaden deweloper nie zostawia więcej miejsca niż wymagają tego przepisy.

MartynaW
przybysz
przybysz

Post autor: MartynaW » 27 lut 2018, 16:53

Mały update w temacie F...g Klondaik:

Wycięli te drzewa - bedzie droga !
Ale dzisiaj uśmiercili drzewo akacji!!!
Beton w głowach (: bedą kiedyś "robić drutem kolczastym" za te decyzje !!!

Pimo
autochton
autochton
Typ profilu: Prywatny

Post autor: Pimo » 18 gru 2017, 21:25

pks0 pisze:
18 gru 2017, 19:45
wszystkie wady tego bubla były omówione, a ja miałem wylot od yav i YtB, łącznie na kilka miesięcy za używanie słów na k...ch... itp więc już ich nie powtórzę ;) na odległości 8m, na brak zieleni, na zatkany korytarz powietrzny, na brak słońca !
Fakty nie składają się z wulgaryzmów ;) Czy faktycznie są przekroczone normy? Bo jeśli tak może uderzać do nadzoru budowlanego?

pks0
przybysz
przybysz
Kontaktowanie:

Post autor: pks0 » 18 gru 2017, 19:45

wszystkie wady tego bubla były omówione, a ja miałem wylot od yav i YtB, łącznie na kilka miesięcy za używanie słów na k...ch... itp więc już ich nie powtórzę ;) na odległości 8m, na brak zieleni, na zatkany korytarz powietrzny, na brak słońca !

od kilku dni jest wielki ruch na budowie - kładą zbrojenie nawet w ciemnościach, wysypują gruz pod ostatnie pozostawione i "bronione" drzewa, jutro będą lali beton!
widać, że coś jest na rzeczy !
BTW te trzy pozostawione drzewa, stoją (jeszcze) na planowanej drodze pomiędzy budynkami !!
i dlatego wylewają wszędzie w sąsiedztwie beton (:

nikt z tzw władz tego nie kontroluje ?
janek wozak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”