Sprostowanie

Elektroniczne dyżury radnych i urzędników
Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Re: Sprostowanie

Post autor: yav » 22 lip 2017, 10:44

To ja może zamknę, bo temat chyba został wyczerpany.

Awatar użytkownika
tob
autochton
autochton

Post autor: tob » 22 lip 2017, 9:25

KONSI pisze:
23 cze 2017, 15:07
(jak się nie zgadzają z jej to niszczy ) czy to jest DOBRY RADNY ?? odpowiedź poznamy w przyszłym roku
odgórny styl partii i jej wodza 8-) kto nie za zamachem i za reformami pislamu ten przeciwko nam. ten jest gorszym sortem i niepolakiem.

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 21 lip 2017, 19:19

J.Szubińska-Piszczek pisze:
20 lip 2017, 22:53
KONSI pisze:Konrad nie wie co pisze a poza tym dobrze że nie wszedł do Rady

Szkoda, że nie wszedłeś do Rady - znacznie lepiej wypadasz w mowie niż w piśmie.
W mowie ??
KZ

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 21 lip 2017, 7:57

Uprzejmie proszę po raz ostatni.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 20 lip 2017, 22:53

KONSI pisze:Konrad nie wie co pisze a poza tym dobrze że nie wszedł do Rady

Szkoda, że nie wszedłeś do Rady - znacznie lepiej wypadasz w mowie niż w piśmie.

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 20 lip 2017, 22:26

19 lip 2017, 14:53
KONSI pisze:Anno , Katarzyna ma racje w 100%

Chciałabym poinformować, że krytyczne wpisy Konrada na mój temat wynikają z tego, że zablokowałam go na moim profilu i stronie na fb. Szkoda mi było czasu na czytanie i kasowanie jego komentarzy, np. takich jak na tym forum w wątku o uchodźcach.
demokracja po PiS ?? szkoda z Panią rozmawiać. wydaje mi się że, z w/w aluzji Konrad nie wie co pisze a poza tym dobrze że nie wszedł do Rady
KZ

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 19 lip 2017, 15:51

19 lip 2017, 14:53
Chciałabym poinformować, że krytyczne wpisy Konrada na mój temat wynikają z tego, że zablokowałam go na moim profilu i stronie na fb. Szkoda mi było czasu na czytanie i kasowanie jego komentarzy, np. takich jak na tym forum w wątku o uchodźcach.
Pani Joanno, to jest forum, nie blog, dziękujemy za takie informacje.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 lip 2017, 14:55

karadzi pisze:
23 cze 2017, 13:47
Twoja radna nazywa pracą pisanie na forach i tony interpelacji w powtarzających się sprawach.

Kasiu,
Że tony, to się zgadzam – gros interpelacji to prośby mieszkańców. Ale, że „w powtarzających się sprawach”, to już nie. O przykłady poproszę. Fakty, fakty, fakty.

PS1. Pracą nazywam: udział w pracach Rady i jej komisji, pisanie projektów stanowisk i uchwał, interpelacji oraz utrzymywanie stałej więzi z mieszkańcami (wszystko zgodnie ze Statutem). Ponadto, udział w konsultacjach, w Budżecie Partycypacyjnym, w akcjach społecznych (np. Sprzątanie Świata), itd. Wszystko to robię.

PS2. Na ostatniej Sesji burmistrz Buczyński zażartował, że pomylił wodociąg z kanalizacją ściekową w odpowiedzi na moją interpelację z powodu zbyt dużej liczby interpelacji mojego autorstwa. Pani radna śmiała się najgłośniej. Mam nadzieję, że burmistrz Buczyński z powodu natłoku pracy nie wybuduje w Miasteczku Wilanów remizy strażackiej zamiast kolejnej szkoły, na którą tak czekają mieszkańcy. Podobnie jak niektórzy mieszkańcy Powsina czekają na wodociąg.

Awatar użytkownika
J.Szubińska-Piszczek
radny
radny

Post autor: J.Szubińska-Piszczek » 19 lip 2017, 14:53

KONSI pisze:Anno , Katarzyna ma racje w 100%

Awatar użytkownika
yav
moderator
moderator
Kontaktowanie:

Post autor: yav » 26 cze 2017, 14:51

To trochę nie ten temat...

Posty nie na temat zostały usunięte.

color1
bywalec
bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: color1 » 26 cze 2017, 14:39

No dobrze, to która z Pań radnych podejmie się tematu ekranów, które ochronią mieszkańców Wilanowa Wysokiego przed tramwajami i coraz głośniejszą arterią komunikacyjną pod ich oknami i w rejonie skrzyżowania Wilanowskiej/Sobieskiego/RP ?

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 26 cze 2017, 12:47

Wypisywanie nieprawdy? Fakty, fakty, fakty, proszę.

Awatar użytkownika
karadzi
radny
radny

Re: Sprostowaniea

Post autor: karadzi » 26 cze 2017, 12:38

Aniu,

po prostu uczciwie poczytaj to forum, zwłaszcza Twoją koleżankę, a zrozumiesz, że nie mam ochoty na uśmiech.
Zaakceptuj i zrozum to, że będzie krytyka, jeśli będzie wypysywanie nieprawdy i Twoje przyzwolenie na to.

Pozdrawiam
Kasia

Awatar użytkownika
AnnaDrewniak
radny
radny

Post autor: AnnaDrewniak » 26 cze 2017, 12:28

Szanowna Kasiu,

Ogromnie mi przykro, że muszę udowadniać na forum, że nie jestem wielbłądem. Ciągle rzucasz jakieś oskarżenia pod naszym adresem, wmawiając coś, co nie miało miejsca. Widzę, że stosujesz metodę "najlepszą obroną jest atak". Jak do tej pory rzadko pisałam na tym forum, bo nie mam na to czasu. Wbrew temu, co piszesz ja naprawdę dużo pracuję dla mieszkańców. Właśnie przed chwilą odebrałam telefon od posła Jacka Sasina w sprawie spotkania z dyrektorem RDOŚ na temat ekranów wzdłuż POW. Piszesz o moim klubie, że nie pracuje i źle się zachowuje, a nie odniosłaś się do wypowiedzi Twojej radnej, której na ostatnim posiedzeniu Komisji Budżetu zwróciłam uwagę, aby nie krzyczała na radnych opozycji. Odpowiedziała (są świadkowie), ze my "ciągle drzemy ryje". A w temacie, że nasz klub nic nie robi - jutro na Komisji Spraw Społecznych będzie procedowana uchwała, której jesteśmy pomysłodawcami.

Każda z nas odpowiada za swoich ludzi, ja również. Wyborcy nasz rozliczą. Myślę jednak, że to nie fair pisać o kimś, kto akurat nie może się odnieść, bo jest zablokowany.

PS. Nie wiem co się z Tobą dzieje. Gdzie się podziała ta sympatyczna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna?

Awatar użytkownika
KONSI
osadnik
osadnik
Kontaktowanie:

Post autor: KONSI » 23 cze 2017, 15:07

Anno , Katarzyna ma racje w 100% , to twoja sprawa jest aby radni nie wierzgali politycznie . Wiem że radna nie pochodzi ze swojego okręgu a z okolic Warszawy - ale to mały piuś . Jej wpisy są AROGANCKIE I WYNIOSŁE krytykujące poglądy innych mieszkańców (jak się nie zgadzają z jej to niszczy ) czy to jest DOBRY RADNY ?? odpowiedź poznamy w przyszłym roku
KZ

Zablokowany

Wróć do „Radni”